Lexus LX470 2003

Automobilis Lexus LX470 ir paredzēts Ziemeļamerikas tirgum un Eiropā netiek pārdots. Piegāde ir iespējama pēc speciāla pasūtījuma.

4.7 litru V-8 32-vārstu dzinējs ar 235 ZS jaudu, 5-pakāpju elektroniskā automātiskā pārnesumkārba ar overdrive, pastāvīga četru riteņu piedziņa, ABS + DTC (driveline traction control), ventilējami bremžu diski visiem riteņiem, gāzes amortizatori priekšējā un aizmugurējā piekarē, 18” x 8” sudrabota sakausējuma riteņi, P275/60HR18 M+S riepas, pilnizmēra rezerves ritenis, dubulti gaisa spilveni, sēdeklī iemontēti sānu gaisa spilveni, priekšējie un aizmugurējie augšējie gaisa spilveni, drošības sistēma.

Automātiska klimatkontrole, atsevišķa klimata regulēšana aizmugures daļā, gaisa filtri, augstākās klases audiosistēma ar CD-mainītāju un vadības pogām uz stūres rata, 9 skaļruņi, atsevišķa regulēšana aizmugures sēdeklī. Kruīzkontrole ar vadības pogām uz stūres rata. Navigācijas sistēma. Ādas un koka apdares stūre ar elektrisku regulēšanu augstumā un dziļumā. Elektriski regulējami tonēti priekšējo un aizmugurējo durvju stikli. Priekšējā stikla tīrītāji ar automātisku – lietus sensoru vadību. Automātiski aptumšojams atpakaļskata spogulis ar dienas-nakts funkciju.

8 sēdvietas. 8 veidos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar divējādu jostas vietas atbalstu. 4 veidos elektriski regulējams pasažiera sēdeklis. Attiecībā  60:40 salokāms otrās rindas sēdeklis ar 3 regulējamiem galvas balstiem. Attiecībā 50:50 salokāms izņemams trešās rindas sēdeklis ar regulējamiem galvas balstiem. Ādas apdare sēdekļiem un durvīm, ar īsta koka ielaidumiem durvīs, priekšējā panelī un ātrumu pārslēdzēja rokturī. Hromētu detaļu akcenti interjerā. Vadītāja sēdekļa atmiņa ar diviem iestādījumiem, ietverot ārējo spoguļu un stūres rata stāvokli.

Viss augstākminētais sastāda tikai nelielu daļu no Lexus LX470 tehnisko specifikāciju, drošības raksturojuma un aprīkojuma apraksta.
 


    CENAS    
Lexus LX470

Cenā iekļauts:
automašīnas piegāde Rīgā
individuāla sertifikācija Vācijā atbilstoši Eiropas Savienības homologācijas prasībām
visi nodokļi un nodevas automašīnas ievešanai Latvijā
pievienotās vērtības nodoklis 18%

€ 95 000,-

Cenas ir orientējošas un var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai precizētu konkrēta modeļa un modifikācijas cenu,
zvaniet 7068346, 9616666, vai rakstiet Frolova Motoru Kompānijai.

 

© Frolova Motoru Kompānija
- 2003 -