Frolov Motors

Kā akciju sabiedrība, Frolova Motoru Kompānija ir dibināta 1995. gadā ar mērķi - piedāvāt Latvijas patērētājiem perspektīvas preces, kas ir tieši saistītas ar transporta līdzekļiem - vieglās automašīnas, mikroautobusus, riepas, rezerves daļas, aprīkojumu un automašīnu apkopi.

Kompānijas vīzija ir - piedāvāt Latvijas tirgū mūsdienīgas, kvalitatīvas un nedārgas ar autotransportu saistītas preces.

Kad 1987. gadā Ilmāra Frolova individuālais uzņēmums uzsāka savu darbību, bija grūti iedomāties, ka vietējais cilvēks drīkstētu braukt ar ārzemju mašīnu, tāpēc līdz pat 1992. gadam tirgū tika piedāvātas Padomju Savienībā ražotās automašīnas, kā arī to serviss.

Pēc neatkarības atgūšanas tirgus pētījumi liecināja, ka pircēji vēlas iegādāties labas, kvalitatīvas ārzemju automašīnas par saprātīgu cenu. Ņemot vērā, ka Korejā ražotās automašīnas pilnībā atbilda šiem parametriem, kompānijas galvenā uzmanība tika pievērsta tieši Korejas autobūvētāju ražojumiem.

No 1992. gada līdz 1997. gadam Frolova Motoru Kompānija bija oficiālais Hyundai Motors dīleris Latvijā. Arī pēc tam kad Hyundai Motors pārstāvniecību Latvijā pārņēma jaunizveidota kompāniju grupa - Baltic Motors, Frolova Motoru Kompānija tās sastāvā turpināja sekmīgi tirgot Hyundai markas automašīnas.

1999. gada sākumā Frolova Motoru Kompānija kļuva par Daewoo Motor Company un SsangYong Motor Company oficiālo importētāju (izplatītāju) Latvijā (vairāk par GM Daewoo vēsturi skatīt šeit). Tajā pašā laikā kompānija turpina piedāvāt arī citu autobūves kompāniju ražotās gan jaunas, gan lietotas vieglās automašīnas un mikroautobusus, galvenokārt, lielākā Korejas autobūvētāja Hyundai Motors un tā alianses partnera Kia Motors produkciju.

2004. gadā Frolova Motoru Kompānija pārtapa par Akciju sabiedrību Frolov Motors.

Šodien sadarbība ar automašīnu dīleriem un rezerves daļu vairumtirgotājiem gan Korejā, gan Eiropas valstīs, veicam automašīnu Hyundai, Kia, Daewoo, SsangYong, Mazda, Mitsubishi, Chevrolet, Toyota, Opel piegādi uz pasūtījuma, kā arī tehnisko apkopi un remontu.

         

         
 

© AS Frolov Motors
- 2005 -