Jaunumi

  

Rezerves daļu noliktava - internetā!

Tagad Jūs varat apskatīt mūsu rezerves daļu piedāvājumu, sameklēt sev vajadzīgo rezerves daļu, veikt nepieciešamo rezerves daļu pasūtījumu tieši no mūsu mājas lapas! Tālāk>>>

Pagaidām internetā it pieejama tikai neliela daļa no mūsu rezerves daļu klāsta, bet informācija tiek papildināta katru dienu. Lūdzu sekojiet izmaiņām!Lexus LX470 - Ziemeļamerikas tirgum ražotā luksusklases apvidus automobiļa 2003. gada modelis. >>>>>


GM Daewoo ir novērtēta kā veiksmīgākā apvienošanās Āzijā
Ietekmīgs finansu žurnāls piešķir godalgu jaunajai kompānijai

Ietekmīgais britu finansu žurnāls Corporate Finance  korporācijas GM Daewoo Auto and Technology (GM DAT) dibināšanu Korejā un jaunas Daewoo automobiļu rūpnīcas izveidi atzinis par veiksmīgāk veikto kompāniju apvienošanas procesu Āzijā. Gadā, kas Āzijā bija raksturīgs ar vairākiem lieliem auto industrijas darījumiem, kompetenta žūrija – multinacionālu korporāciju finansu vadītāji – izvēlējās GM DAT, ņemot vērā gan jaunās kompānijas lielumu, gan stratēģiskos ieguvumus, ko tā nes GM, gan politisko nozīmīgumu Korejai.

Svinīgā godalgas pasniegšanas ceremonija notika 23. janvārī Londonā. Balvu pasniedza žurnāla Corporate Finance redaktors Agnuss Fūts (Agnus Foote). “Mēs ļoti priecājamies saņemt šo balvu visu GM DAT partneru vārdā. Mēs visi esam ilgi un smagi strādājuši, lai nodrošinātu veiksmīgu ienākšanu šajā tirgū,” teica Hardijs Sprengers (Hardy Spranger), GM Daewoo izpilddirektors. “Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka GM Daewoo pasaules automobiļu tirgū strādās ilgi un ka šie panākumi būs balstīti uz Korejā noslēgtās vienošanās kvalitāti. 2003. gadā mēs plānojam tālāk attīstīt savu biznesu Eiropā. Mūsu darījumu centrs Cīrihē koordinē gan desmit kompānijai piederošo filiāļu, gan daudzu neatkarīgo importētāju darbību.”


Diploms

3.6 litri uz 100 km - Lietuvas rekords degvielas ekonomijā. 
Lietuvas GM Daewoo dīleri 2002. gada 19. septembrī organizēja degvielas ekonomijas testu automobīlim Matiz. Testu veica aģentūras Factum darbinieki Ginesa rekordu grāmatas ekspertu uzraudzībā.  Automobīlis Matiz, nobraucot 204.33 km lielu attālumu maršrutā Kauņa - Križkalne - Kauņa, patērēja 7.415 litrus AI-95 markas benzīna, un uzstādīja fantastisku Lietuvas rekordu degvielas patēriņa un ekonomijas ziņā - 3.629 litri uz 100 kilometriem!


Visvairāk pārdotā Daewoo automašīna - tagad ar 4-cilindru dzinēju.  
Eiropas vispopulārākais Daewoo modelis - Matiz, tagad ir kļuvis vēl pievilcīgāks nekā agrāk, jo tas ir pieejams arī ar jaunu 4-cilindru dzinēju. Līdz ar to mazais, ņiprais "pilsētnieks" kļūs par labu partneri arī garāku distanču braucējiem. Jaunais vienlitrīgais modelis debitēja 27. Boloņas autoizstādē, un drīz pēc tam sākās tā pārdošana Itālijā un Vācijā, bet pēc tam arī pārējās Eiropas valstīs.

Jaunais dzinējs attīsta 62 zirgspēku jaudu, un nodrošina Matiz maksimālo ātrumu 152 km/h, kā arī paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h - 14.9 sekundēs.
Tā nav tikai sagadīšanās, ka jaunā Matiz prezentācija notika tieši Itālijā. "Itālija ir mūsu vislielākais tirgus ar visaugstākajiem Matiz pārdošanas rādītājiem," teica GM Daewoo Europe vadītājs Erhards Sprangers. Itālijā līdz šim ir pārdots ap 157 000 šo žiperīgo mazuļu, un daudzas auto īres kompānijas piedāvā tieši Matiz gan darba izbraucieniem, gan brīvdienu ceļojumiem.

 

 

© AS Frolov Motors
- 2005 -